Anasayfa Kurumsal HAKKIMIZDA

Biz Kimiz?

Altaş Yumurta Firması Hakkında

Altaş Gıda Tahıl Hayvan Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti, yaklaşık 20 yıl boyunca başka bir yumurta firmasının müdürlüğünü yapan Duran ALTAŞ tarafından 2001 yılında kuruldu. Altaş Yumurta markasıyla ticaret hayatına başlayan firma, yaklaşık 20 yıllık geçmişiyle sektörde her geçen gün pazar payını artırmaya devam etmektedir.

Adana merkezli olan Altaş Yumurta, Mersin, Osmaniye, Kahramanmaraş, Hatay ve ilçeleri olmak üzere Çukurova bölgesinde toplam 400 civarında seçkin markette nihai tüketiciyle buluşmaktadır.

Altaş Yumurta, son 10 yılda yaptığı atılımla Çukurova bölgesinde marketçilik sektörünün en yaygın ağına hitap ederken, bölgede en çok satan yumurta markası olmayı da başarmıştır.

Adana’da ekonominin kalbinin attığı ticaret merkezlerinden biri olan Atikop Toptancılar Çarşısı’nda yumurta üretimi yapan Altaş Gıda Tahıl Hayvan Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti’nin Altaş Yumurta haricinde “Nev Yumurta” adı altında ikinci bir markası da tüketicilerin damak lezzetine hizmet vermektedir.

Neden Altaş Yumurta?

Ürettiği taze ve lezzetli yumurtaları gıda sektörü ile buluşturmak ve Altaş Yumurta lezzetini daha fazla insana tattırmak için gıda fuarlarını bir fırsat olarak gören Altaş Gıda Tahıl Hayvan Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti, iki sene Adana Gıda Fuarı, dört sene de Mersin Gıda Fuarı’na katılarak ürünleriyle ilgili hem marketçilik sektörü hem de nihai tüketici ile bilgi paylaşımında bulunmuştur.

Kaliteli, taze ve sağlıklı ürün, hijyenik şartlarda koruma ve sevkiyat, düzenli hizmet ağı ile faaliyetlerini sürdüren Altaş Gıda, yumurta sektöründe ilkelerinden ödün vermeden liderliğini korumayı hedeflemektedir.